FDR

Düşünür Motorlu Vasıtalar

Sektöründe öncü yeniliklerle çalışmalarını sürdürüyor.
Ürün kalitesinden ödün vermeden her yıl artırdığı satış hacmiyle artık dış pazarda da önemli bir marka haline gelmiştir.

FDR

Zengin ürün çeşitliliği sayesinde

Sektöründe ihtiyaç duyulan Yakıt Otomatikleri, Yakıt Filtreleri ve yan ürünleri konusunda önemli bir üreticidir.
Bu önemli misyonun bilinciyle en kaliteli hizmeti sunmak için gayret göstermektedir.

HAKKIMIZDA

Düşünür AS.1982 yılında FARUK DÜŞÜNÜR tarafından kurulmuştur. Yakıt Besleme pompaları, yakıt filtreleri, yakıt  süzgeçler, Yakıt Depo Muslukları ve Dizel Motorları için pompa Tamir Takımları üretiminde uzmanlaşmış, Tarım Traktörleri, Kamyon, Hafif Ticari Araçlar, Dizel Deniz Motorları ve forkliftler ve binek araçlar için üretim yapmaktadır.

Ürün yelpazesinde, Massey Ferguson, CNH, Chrysler, Cummins, Perkins, Fiat, Iveco, Same, Deutz, Leyland, Land Rover, Volvo, Ford, Bedford, Caterpillar gibi birçok marka / modeller için geçerli yakıt pompaları 500'den fazla farklı türleri içerir John Deere, Dodge, Magirus, MAN, Valtra, MWM vb.

FDR Türkiye'de kendi sektöründe önde gelen markalarından biri olan ve tescilli markası "FDR YAKIT POMPA" ile uluslararası pazarda iddali konuma gelmiş ve OEM tedarikçisi olarak hizmet vermektedir. 

ABD, Avustralya, Güney Amerika, Orta Doğu ve Kuzey Afrika gibi: örneğin Hollanda, Almanya, İtalya ve İngiltere ve farklı kıtalarda ve ülkelerde olduğu gibi: FDR Otomotiv birçok Avrupa ülkesi için doğrudan veya dolaylı olarak kendi malların% 60 ihraç etmektedir.


İLKELERİMİZ

Mutlu Müşteri
Sürekli Gelişim
Yenilikçi Kalite
Uluslararası Hizmet

Bayilik Hakkında

Ürünlerimizin bayiliği konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.
FDR Düşünür Motolu Vasıtalar San. Tic. AŞ. bayisi olabilmek, ürünlerimizi tedarik zincirimizin bir parçası olarak müştrilerinize sunabilmek ve başarılarımızı bizimle paylaşmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa sürede talebinizle ilgili size geri bildirimi sağlayacaktır.

ISO 9001:2000

ISO 9001:2008

Güncel Kataloğumuz